Coworking Wrocław

Coworking Wrocław to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Jeśli szukacie miejsca dla siebie lub dla swoich pracowników zadzwońcie do nas – KONTAKT. Możecie wynając u nas całe przestrzenie, indywidualne miejsce lub biurko na godziny. Zobacz nasze wnętrza w Galerii – GALERIA NASZYCH WNĘTRZ.

Coworking Wrocław – biurko na wynajem

Podstawową zaletą naszej oferty jest możliwość wynajcia biura na godziny. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi czas i sposób wynajmu. Nasza oferta skłąda się z:

  • wynajem przestrzeni coworkingowej
  • wynajem sali konferencyjnej
  • wynajem biurka na stałe
  • wynajem biurka na godziny

Chcesz dowiedzieć się więcej – ZADZWOŃ TERAZ – KONTAKT!

coworking wrocław

Coworking Wrocław – zbuduj z nami swoją firmę

Bardzo często polecamy naszym klientom połączenie usługi wirtualnego biura razem z coworkingiem. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Zwłaszcza dla start-upów, które potrzebują w racjonalny sposób zarządzać swoim przepływami finansowymi. Rozpoczynając swoją firmę z nami nie musisz wynajmować całego biura dla siebie i swoich pracowników. W łatwy sposób ograniczysz początkowe koszyt swojej działalności wynajmując biura w takim zakresie w jakim będziesz z nich korzystać. Jeśli jesteś startupem to połączenie wirtualnego biura z wynajmem coworkingu w znaczący sposób prości twój biznes. W wyniku tego będziesz mógł się skoncentrować na sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów.

Coworknig Wrocław – Sale konferencyjne

Nasze przestrzenie sa dostosowane do prowadzeni konferencji. Wynika to z kompleksowości naszej oferty. Mamy świadomość zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Sala konferencyjna jest wyposarzona w odpowiedni sprzęt. Rzutnik, tablica, miejsce na komputery i okablowanie są przygotowane i gotowe do użycia. Poza tym możemy wam zaoferować także odpowiednie miejsca dla przygotowania cateringu. Kuchnia jest do waszej dyspozycji w trakcie prowadzenia konferencji. Jeśli chcecie zobaczyć dokładnie jak wyglądają nasze przestrzenie zapraszamy was do zobaczenia naszej galerii – GALERIA.

Jeśli macie pytania dotyczace naszego coworkingu bardzo chętnie udzielimy na nie odpowiedzi – KONTAKT.

Zaprzyjaźnione portal:

www.jakzalozycdzialalnosc.pl

www.jakzalozycfirme.net

Nasze biura:

wirtualne biuro Poznań

wirtualne biuro Kraków

Pomożemy tobie zbudować sieć biznesową. Chcesz dowiedzieć się więcej – ZADZWOŃ TERAZ – KONTAKT!