Galeria

Galeria naszych wnętrz. Zobacz jak wygląda nasze biuro od środka.

Galeria – poznajmy się

Galeria to nasz pierwszy kontakt twarzą w twarz. Zapraszamy was do odwiedzenia naszego biura osobiście. Będzie nam bardzo miło jeśli zobymy się osobiście. Wielu z naszych klientów najpierw skorzystało z usługi coworkingu, a potem z wirtualnego biura lub odwrotnie. Nakłanimay was do osobistych odzwiedzin. Nasze dane kontaktowe i adres znajdziecie tutaj – KONTAKT.

Posiadamy sale konferencyjne gdzie możcie w łatwy sposób zorganizować spotkanie biznesowe. W kuchni przygotujecie caterign, którym poczęstujecie swoich gości podczas przerwy. Z tego powodu nasze sale są wyposarzone w sprzęt potrzebny dla większej konferencji. Rzutnik oraz tablica są już na miejscu. Wystarczy że zarezerwujcie u nas salę z odopowiednim wyprzedzeniem. Dostępnośc naszych sal możecie sprawdzić online lub dzwoniąc do nas – KONTAKT.

Szukasz coworkingu gdzie pragniesz spędzić trochę więcej czasu skoncentrowany na pracy. W takim razie doskonale trafiłeś! Coworking jest jedną z naszych podstawowych usług. Możesz w znaczący sposób ograniczyć początkowe koszty działania swojej firmy. Wiele firm pokaźnych rozmiarów w dniu dzisiejszym zaczynały w coworkingach. Co więcej świadczy to już na samym początku o tym, że racjonalizujecie swoje koszty.

Pozostałe usługi

Ponadto zachęcamy was do sprawdzenia naszej oferty w zakresie:

Galeria

Zapraszamy was do odwiedzenia portali z którymi współpracujemy.

Jak założyć działalność

Jak założyć firmę

Biuro 247